TVF’nin Yeni Eğitim Kurulu İlk Toplantısını Yaptı

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın da katıldığı yeni Eğitim Kurulu, ilk toplantısını, bugün (21 Ağustos Pazartesi) Ankara’daki Başkanlık Binası’nda yaptı.

 

TVF’nin yeni Eğitim Kurulu’nda; Prof. Dr. Selda Bereket Yücel, Semih Oktay, Doç. Dr. Gülbin Rudarlı Nalçakan, Doç. Dr. Ayşe Dilşad Mirzeoğlu, Ahmet Karakurt, Yrd. Doç. Dr. Esin Ergin, Yrd. Doç. Dr. Müfide Yoruç Çotuk, Fatih Hüsnü Berberoğlu, Ali Kazım Hidayetoğlu yer alıyor.

 

TVF Başkan Mehmet Akif Üstündağ yeni eğitim kuruluna başarılar dileyerek, şunları söyledi “Yeni Eğitim Kurulumuz kadın ağırlıklı ve biliyorsunuz yönetim kurulumuzda da iki kadın üyemiz bulunuyor. Kadının her yerde söz sahibi olmasından Federasyon olarak büyük memnuniyet duyuyoruz. Yeni Eğitim Kurulumuza güvenimiz ve inancımız sonsuz. Voleybol için en iyisini yapacağınızdan hiç şüphem yok ve Federasyon yönetimi olarak biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Bugüne kadar eğitim kurullarımızda görev alan tüm kurul üyelerine katkılarından dolayı teşekkür ediyor, yeni Eğitim Kurulumuza da başarılı bir dönem geçirmelerini diliyorum” dedi.

 

TVF Eğitim Kurulu’nun ilk toplantısında; teknik ve idari konuların yanı sıra yeni dönemde düzenlenecek antrenörlük kursları, eğitim seminerleri, kondisyoner ve istatistik antrenörü yetiştirme programları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Eğitim Kurulu’nda Tarık Türker antrenör ilişkileri, Şahsine Ateş iletişim-sekreterlik görevlerini yürütecekler.

 

TVF Yeni Eğitim Kurulu ve görev dağılımı aşağıdaki gibidir;

 

Prof. Dr. Selda Bereket Yücel

Koordinatör

Hasan Semih Oktay

Antrenör ve Altyapı Eğitimi

Doç. Dr. Gülbin Rudarlı Nalçakan

Proje Geliştirme-Antrenör Eğitimi

Doç. Dr. Ayşe Dilşad Mirzeoğlu

Kurul Sekreteri-Program Geliştirme

Ahmet Karakurt

Antrenör Eğitimi

Yrd. Doç. Dr. Esin Ergin

Diğer Eğitim Faaliyetleri

Yrd. Doç. Dr. Müfide Yoruç Çotuk

Program Geliştirme

Fatih Hüsnü Berberoğlu

Sınav Komisyonu

Ali Kazım Hidayetoğlu

M.E.B İle İlişkiler